Nil Diyet Facebook Sayfası Nil Diyet Twitter Sayfası
 
 Tavuk suyuna şehriye çorba
Fırında sebzeli tavuk
Sebzeli bulgur pilavı
Armut

Haftalık menüyü görmek için tıklayın.


Tavsiye Ediyorum web sitesinde Nil Diyet, diyetisyenle online randevu

Mavi Yeşil web sitesinde diyetisyen Nil Şahin Gürhan'ın bir videosu

Nil Şahin Gürhan UZMAN TV Videoları

Tavsiye Ediyorum web sitesinde Nil Diyet, diyetisyenle online randevu

Nil Diyet, diyetisyenle online randevu
SENİNLE DERGİSİ ZAYIFLAMA KAMPANYASI « Geri Dön

Paylaş ve Kaydet

İŞTE İLK PROGRAMIN 8 ŞANSLI KİŞİSİ – NİL DİYET’İN YORUMLARI

SABAHAT BÜYÜKBAY ATEŞ (İLK HALİ) 43 yaşında olan Sebahat Hanım, Nil Diyet ekibi ile tanıştığında 81,3 kg idi. Kilolarının nedenini dengesiz beslenmeye ve hareketsizliğe bağlayan Sebahat Hanım, guatr ve anemi gibi kilo vermeyi zorlaştıran iki sağlık problemi ile uğraşmasına rağmen programda üstün başarı sağladı ve sağlamaya devam edecek. Programın en renkli kişiliklerinden biri olan Sebahat Hanım’ın vazgeçemediği besinlerden biri de dondurma. Hem dondurma tüketip hem de kilo vermesini sağlıklı beslenmeyi öğrenmesine ve Nil Diyet’in başarısına bağlıyor. Programın son ayları yaklaşırken, Sebahat Hanım’ı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

MELİKE TUĞÇE SAKA (İLK HALİ) 21 yaşın verdiği enerji ve dinamizm ile Melike programın en azimli katılımcılarından biri. Geçmiş dönemde geçirdiği bazı sağlık sorunlarından ötürü kilo alan Melike, programa başladığında 84.8 kg idi. Programa katıldığı için mutlu olduğunu dile getiren Melike’ye başarılar diliyoruz.SEDA DEMİRTAŞ (İLK HALİ) 28 yaşında olan Seda Hanım, bankacı olduğu için hareketsizlikten şikayetçi. Kilolarını sağlıksız beslenme tarzı ve bütün gün oturarak çalışmaya bağlıyor. Guatr da ona göre kilo almasının bir başka nedeni. Sakin yapısı ile programa gayet iyi adapte olan Seda Hanım, Nil Diyet ekibi ile ilk tanıştığında 96.3 kg idi. Düzenli beslenmenin ve spor yapmanın hayatına sağlık kattığını her fırsatta dile getiren Seda Hanım’a başarılar diliyoruz.AYMELEK ATEŞ (İLK HALİ) Nil Diyet’in sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirdiği projede programa katılmayı hak kazanan Aymelek Ateş, 57 yaşında ve programın ilk gününde 78.5 kg idi. Guatr sorunu olan diğer bir katılımcı olan Aymelek Hanım, kilolarının nedenini düzensiz beslenmeye bağlıyor ve spor yapmaktan hoşlanıyor. Aymelek Hanım’a da başarılar diliyoruz.

AYŞE AYDIN (İLK HALİ) Projenin en neşeli yüzlerinden biri olan Ayşe Hanım, Nil Diyet ekibi ile tanıştığında 84 kg idi ve kilolarından oldukça rahatsızdı. Sağlıklı kilosuna adım adım yaklaştıkça sağlığını geri kazandığını düşünen Ayşe Hanım, kilolarını sağlıksız atıştırmalarına ve hareketsizliğe bağlıyor. Nil Diyet ile sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz alışkanlıkları kazanan Ayşe Hanım’a başarılar diliyoruz.

TUĞBA MELAN (İLK HALİ) 26 yaşında olan Tuğba Hanım, programa ilk katıldığında 69.9 kg idi. Fazla kilolarının nedenini hızlı yemeye ve düzensiz beslenmeye bağlayan Tuğba Hanım, programda yer aldığı için oldukça mutlu. Çeşitli sağlık sorunları nedeni ile sıkıntılı bir dönem geçiren Tuğba Hanım’a ekip olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Diyet yapmasına ve hareket etmesine engel teşkil etmeyen hastalığının kısa sürede iyileşmesini ve başarılarının katlanarak artmasını diliyoruz.
DENİZ GÜRKAN (İLK HALİ) Programa başladığında 105,6 kg olan Deniz Hanım, Nil Diyet- Seninle işbirliği ile hazırlanan projenin en genç katılımcılarından biri. Fazla kilolarının nedeni olarak düzensiz beslenme ve sağlıksız atıştırmaları gösteriyor. Sağlıklı beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlıkları kazandığının altını çizen Deniz’e başarılar diliyoruz.


ALPER SÖYLEMEZ (İLK HALİ) Programın en genç ve tek erkek üyesi olan Alper, programa ilk başladığı gün 122.1 kg idi. Yaşının ve disiplininin verdiği avantaj ile sağlıklı bir şekilde kilo vermeye devam ediyor. Hareket etmeyi ihmal etmeyen ve diğer üyelerimiz gibi zayıflama destek ünitesindeki medikal spor aletlerinden faydalanan Alper’e göre; sağlıklı beslenme ve spor hayatın başlıca parçası olmalı. Başarılarının devamını diliyor ve üstün başarından ötürü tebrik ediyoruz.

Paylaş ve Kaydet

Diyetisyen, Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan'ın e-posta listesine kayıt olmak için tıklayınız...e-posta listemize
üye olunONLAR DA BAŞARDILAR!
 
 


Hakkımızda | Ekibimiz | Hizmetlerimiz | Yöntemimiz | Başarı Hikayeleri | Beslenme | Sağlıklı Yemekler | Haberler | Duyurular | Medya | Basın | İletişim | Röportaj | Soru-Cevap | Site Haritası
 
  © 2007 - 2017 Diyetisyen Nil Şahin Gürhan. Tüm hakları saklıdır. RSS sayfasından nildiyet.com ve diyetvediyetisyen.com web sitelerindeki son bilgi girişlerini haber almak için abone olabilirsiniz...Designed by: OrBiT